Blog > Komentarze do wpisu

Rekord

1 maja we Wrocławiu będzie kolejne bicie Rekordu Guinnessa w ilości osób grających razem na gitarze. "Na warsztat" zostanie wzięty utwór "Hej Joe". Tak, tak, nadal szlifuję :) Ostatecznie każda gitara ważna. Warto nadmienić, że poprzednie dwa rekordy zostały ustanowione właśnie we Wrocku. Więc jeśli gracie i macie ochotę przyjechać i wziąć udział w zabawie, to na pewno warto. Wrocław ze swej strony zapewnia świetną imprezę na wielu koncertach i - podobno - całkiem przyzwoitą pogodę :)

Zresztą "z okazji" tego koncertu mieliśmy mały spór z moją Damą, która uważa, że przywiązuję nas na kolejną majówkę do Wrocławia. A ona tymczasem ma ochotę wyjechać na jakieś wczasy w kraju, albo lepiej za granicę, w kierunku pewnej i pięknej pogody. Albo przynajmniej do Budapesztu, tym bardziej, że w tym roku mamy ponad tydzień wolnego. Żeby wilk był syty i owca cała, zarezerwowałem 3 dni w Budapeszcie. Oczywiście po biciu rekordu :) 

Gorszy problem, że nadal nie wiemy co z wakacjami. Po zeszłorocznym wyjeździe do Portugalii, w tym roku mamy zgrzyt. Ja miałbym ochotę na zimniejsze regiony - Irlandię, Szkocję, Finlandię, względnie Danię; ona - na Kanary, Chorwację, Grecję lub Lazurowe Wybrzeże. I dogadaj się tu. Po namalowaniu w głowie kręgów zainteresowań, jakoś brak stycznych... I znowu trzeba będzie znaleźć kompromis i już nawet nie muszę zgadywać kto będzie musiał ustąpić...

Dobra, nie ma co narzekać. Trzeba się cieszyć z tego że: 1. wezmę udział w imprezie na wrocławskim Rynku, 2. po której jadę na koncert "Żurawinek" :) 3. też miałem ochotę odwiedzić Budapeszt. Więc w sumie długi weekend zapowiada się super.

czwartek, 27 kwietnia 2017, georggge

Polecane wpisy